Stáhněte si eBook zdarma

eBook si stáhlo už 115 čtenářů

Síla snových poselství

aneb mystický zážitek v Avalonu - plody mé práce se sny a intuicí

  • Objevte, jak sny a intuice člověka vedou.
  • Objevte, co lze prací se sny zažít.
  • Příběh, který pohladí na duši.
  • Příběh, který ukazuje, že vše je možné.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Už jsem tvůj eBook přečetla podruhé. Naprosto mě pohltil tvůj příběh, hltala jsem každé slovo, abych se dozvěděla, jak to dopadne. Nádherný příběh. Teď, pár dní po druhém přečtení jsem se přistihla, že ráno přemýším nad tím, co se mi zdálo a co by to tak asi mohlo znamenat. Může to být mou součanou životní situací a tím, že bych si teď opravdu přála, aby mi někdo napověděl. Moc ráda bych se o práci se sny dozvěděla více, věřím, že by mi to mohlo pomoci porozumět sama sobě.
Veronika Součkováwww.thinking4inking.com
Kouzelný příběh. Díky Avalonu z něj sálá tajemno a neobyčejné kouzlo. Dokonalý příklad toho, že sny by jsme měli vnímat více a hlouběji a věnovat jim pozornost. Díky této knížce se snažím věnovat svým snům a pochopit co mi chtějí říci. Děkuji za krásné kouzelné čtení, které pohladí na duši.
Zuzana Krézlováprojekt Žena na rozcestí, www.zuzanakrezlova.cz
Přečetla jsem jedním dechem - krásně napsáno. Kouzelná mystika příběhu mě inspirovala si také založit snový deník. Dřív jsem sny neměla ráda, až díky Tobě jsem si uvědomila, jak moc odráží velmi zajímavé věci. Díky a těším se na další články.
Gabriela Brezániová